راهنمای فروش فایل در ایمافایل


اهداف سایت
همه ما در دوران دانشجویی، تحصیل و کار، زمان قابل توجهی را صرف تهیه و نگارش مطالب علمی اعم از گزارش ها، پروژه ها، مقالات، پایان نامه ها، سمینارها، پروپوزال ها و ... نموده ایم.
این فایل های ارزشمند، پس از یک بار تهیه و ارائه، معمولاً در کامپیوترهای افراد، آرشیو شده و قابل استفاده برای دیگران نمی باشد. با اشتراک گذاری این اطلاعات ارزشمند جهت دسترس دیگران، هم امکان درآمدزایی از آن ها مهیا شده و هم به مدیریت دانش تولید شده و استفاده سایرین از این مطالب علمی، کمک خواهد شد.
ایمافایل، سایتی است با هدف مدیریت دانش و بدین منظور امکان انتقال مقالات علمی، پروژه های دانشگاهی، گزارش های علمی، متون فنی، تحقیق های دانشجویی، جزوات درسی و آموزشی و به طور کلی هر فایلی که قابل دانلود باشد، را بین تمامی جویندگان دانش فراهم آورده است.
در این سایت می توانید به چند روش بطور رایگان و براحتی کسب درآمد نمایید و محصولات قابل دانلود خود را به برای فروش قرار دهید. همچنین با بازاریابی محصولات در سایت یا وبلاگ خود از پورسانت فروش فایلها و یا با زیر مجموعه گیری، براحتی درآمد زایی نمایید. و یا اینکه محصولات مورد نیاز خود را به راحتی از طریق درگاه امن بانک ملت خرید و سپس دانلود نمایید. پس از هر خرید یک نسخه از فایل همزمان به ایمیل شما ارسال میگردد.
راهنمای عضویت در سایت
فرآیند ثبت نام در ایمافایل، بسیار ساده و کوتاه می باشد. پس از کلیک بر روی آیکون عضویت در زیر، با وارد کردن اطلاعات اولیه و ایمیل خود و سپس تأیید نمودن لینک ثبت نام که به ایمیل شما ارسال می شود، در سایت ثبت نام می شوید و کنترل پنل کاربری شما، بلافاصله ایجاد خواهد شد.
ثبت نام در سایت به همگی فروشندگان و بازاریابان توصیه می شود. برای هر عضو در سایت، امکانات کاملی جهت فروش فایل، بازاریابی و زیرمجموعه گیری در کنترل پنل کاربری، پیش بینی شده است.

راهنمای آپلود و فروش آنلاین فایل
برای این منظور پس از عضویت در سایت کنترل پنل شما ایجاد و امکان ارسال فایلهای شما فراهم می­شود. پس از ورود به کنترل پنل خود از طریق منوی مدیریت فایلها، افزودن فایل را انتخاب و به صفحه مربوطه وارد شوید. در این قسمت با تکمیل اطلاعات و درج توضیحات کافی در مورد فایل خود و تعیین قیمت مورد نظر برای فروش و تعیین میزان پورسانت بازاریابی و در صورت وجود تصویر مرتبط با موضوع فایل، فایل و تصویر مربوطه را از کامپیوتر خود آپلود و کلید ارسال را بزنید (توجه داشته باشید که هر چقدر اطلاعات مربوط به این بخش را با دقت بیشتری تکمیل نمایید و اطلاعات فایل شما جهت خرید کاملتر باشد، امکان فروش آن افزایش می­یابد). در این حالت فایل شما جهت بررسی و تایید تیم فنی ارسال و در اسرع وقت مورد بررسی قرار میگیرد. در صورت تایید، بلافاصله فایل شما جهت فروش در سایت قرار میگیرد (نتیجه بررسی در قسمت لیست فایلها، در کنترل پنل قابل پیگیری و قابل مشاهده است).جهت بارگذاری فایل ها از طریق پنل کاربری، ابتدا از منوی مدیریت فایل ها، گزینه افزودن فایل را انتخاب نموده و سپس اطلاعات مربوط به هر فایل طبق توضیحات پیشنهادی ، قرار داده شود:

1- انتخاب دسته بندی مناسب برای هر فایل
2- جهت درج عنوان هر فایل
3- جهت باکس توضیحات کوتاه، که در محل نمایش هر فایل، در صفحه اصلی، مطابق شکل زیر، نمایش داده می شود، لازم است تعداد لغاتی از توضیحات بیشتر که در باکس توضیحات کوتاه جای می گیرد، قرار داده شود.
4- در باکس توضیحات بیشتر؛فهرست مطالب (مقدمه ؛سرفصل ها؛منابع وماخذو...)نوشته شود


5- قیمت مناسبی جهت فروش فایل درنظر گرفته شود.باتوجه به سیاست بازاریابی ایمافایل قیمت متعارف برای هرفایل درنظرگرفته شود
6- پورسانت بازاریابی، پیش فرض 15 درصد قرار داده شود. برای این که فایل شما توسط بازاریابان بیشتری تبلیغ شود و در نتیجه تعداد فروش فایل شما افزایش یابد، پیشنهاد می گردد پورسانت بیشتری برای بازاریابی در نظر بگیرید.

7- در باکس راهنمای استفاده، به طور مثال، اگر فایل مربوط به رشته اقتصاداست، پیشنهاد می گردد به صورت پیش فرض، برای تمام فایل ها، عبارت زیر درج گردد:
مناسب و کاربردی جهت دانشجویان و علاقمندان علم اقتصاد
8- در باکس مربوط به محتوای فایل دانلودی، به صورت پیش فرض، برای تمام فایل ها، خط دوم توضیحات بیشتر، تا قبل از لغت شامل، درج گردد. به طور مثال:
در قالب ppt و در 30 اسلاید، قابل ویرایش.

9- در باکس کلمات کلیدی، پیشنهادی می شود مشابه سایر فایل های موجود در سایت، کلماتی از قبیل تحقیق، گزارش، مقاله، دانلود و ... کار شود. مثال:
اگر عنوان فایل، روش پرخاشگری می باشد، از کلمات کلیدی زیر می توان، استفاده نمود:
علل پرخاشگری،پرخاشگری چیست؛پرخاشگری درکدام افرادبیشتراست
10- در منوی آپلود فایل، از گزینه choose file، فایل موردنظر را انتخاب می نماییم.
11- در منوی فرمت فایل اصلی، باید فرمت فایل را درج نمود. به طور مثال: ppt، doc و یا pdf.
12- در منوی تعداد صفحات اصلی، نیز تعداد صفحات یا اسلایدهای هر فایل درج می گردد.
13- در باکس تصویر، از منوی choose file، عکسی مرتبط با فایل موردنظر را انتخاب می کنیم. این عکس می تواند از اینترنت انتخاب شده و یا اگر داخل اسلایدها یا داخل متن فایل، عکسی مرتبط به فایل است، آن را انتخاب نمود.
اکثراً عکس مرتبط، از طریق جستجوی عنوان فایل در گوگل انتخاب می شود.

14- پس از تکمیل اطلاعات هر فایل مطابق توضیحات پیشنهادی فوق، درج توضیحات کافی در مورد فایل، تعیین قیمت مورد نظر برای فروش، تعیین میزان پورسانت بازاریابی و در صورت وجود تصویر مرتبط با موضوع فایل، فایل مورد نظر را بر روی سایت بارگذاری نموده و سپس گزینه "ارسال" را بفشارید. 
+ پس از ارسال فایل توسط شما، فایل ارسالی در اسرع وقت، توسط تیم فنی سایت مورد بررسی قرار گرفته و در صورت تأیید، فایل مورد نظر بر روی سایت قرار خواهد گرفت. 
فایل ها در اسرع وقت بررسی و نتیجه بررسی در کنترل پنل کاربری، در قسمت "لیست فایل ها" قابل پیگیری و مشاهده خواهد بود.

+ پس از هر بار فروش موفق هر فایل، قیمت تعیین شده برای فایل ها که توسط شما تعیین می گردد، پس از کسر سهم سایت که معادل 25 درصد از مبلغ تعیین شده می باشد (شامل هزینه های نگهداری و پشتیبانی از سرور+ پرداخت مالیات های مربوطه+ هزینه های بازاریابی و تبلیغات و ...) و پورسانت بازاریابی محصولات که به بازاریابان سایت تعلق می گیرد و آن هم توسط شما تعیین می گردد، بلافاصله در حساب شما ثبت خواهد گردید.

فرمول محاسبه درآمد حاصل از فروش فایل:
به طور مثال:
 
قیمت فایل:   10000 تومان
پورسانت بازاریاب (15%):   1500 تومان
سهم سایت (20% ثابت):   2000 تومان
سهم شما:   6500 تومان
تسویه حساب
شما می توانید در هر روز هفته با ورود به سیستم، مبلغ قابل برداشت خود را انتخاب و دکمه مربوطه را کلیک نمایید. حداکثر تا 24 ساعت، مبلغ انتخاب شده به حساب بانکی شما واریز و مشخصات رسید بانکی در پنل شما ثبت می گردد.
جهت ثبت درخواست لازم است مبلغ قابل برداشت شما حداقل 10,000 تومان باشد. مبلغ فروش هر فایل بعد از 24 ساعت در حساب شما تثبیت و قابل برداشت خواهد بود.

ایجاد حساب کاربری جدید در ایمافایل

شما باعضویت درایمافایل؛ بلافاصله می توانید فایل های آموزشی وپژوهشی خودرابرای فروش عرضه کنید

عضویت در ایمافایل

نماد اعتماد، نشان ملی ، مجوزها و گواهینامه ها/با اطمینان از ایمافایل خرید کنید

logo-samandehi
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به ایمافایل است